Komunikacja publiczna w ramach Beskidzkiego Związku Powiatowo Gminnego

Oferta pracy – Pracownik działu księgowości, analiz i rozliczeń

 Zakres obowiązków :

  • weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem formalno- rachunkowym
  • kwalifikacja kosztu/przychodu
  • dekretacja księgowa dokumentu
  • przygotowywanie danych analitycznych
  • śledzenie przepisów prawa w zakresie podatkowym i rachunkowym
  • przyjmowanie i rozliczanie utargów

Nasze wymagania:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie w zakresie: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • znajomość zagadnień finansowo – księgowych oraz przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Naszym pracownikom oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o silnej perspektywie rozwoju
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy (po umowie na czas próbny)
  • atrakcyjną propozycje dodatkowego ubezpieczenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

CV prosimy przesyłać na adres sekretariat@komunikacjabeskidzka.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.