Komunikacja publiczna w ramach Beskidzkiego Związku Powiatowo Gminnego

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Działamy pod patronatem

Instytutu Transportu Samochodowego

Oferujemy usługi w zakresie:

przeglądy rejestracyjne pojazdów: samochody osobowe, dostawcze,ciężarowe, autobusy, ciągniki rolnicze, przyczepy, naczepy, pojazdy do przewozu materiałów niebezpiecznych
– pierwsze przeglądy pojazdów sprowadzanych z zagranicy, pojazdów zabytkowych 
– badania sprawności amortyzatorów w samochodach o DMC do 3,5 t.
– wykonywanie tabliczek zastępczych i wybijanie numerów, po uzyskaniu decyzji organów rejestrujących
– sprawdzenie zawieszenia
– sprawdzanie zbieżności w samochodach osobowych , ciężarowych i autobusach
– regulacja świateł
– analiza spalin

Wszystkim klientom, którzy dokonają okresowego przeglądu rejestracyjnego pojazdu w naszej stacji kontroli, przysługuje raz w ciągu okresu ważności wyżej wymienionego przeglądu, bezpłatne sprawdzenie stanu zawieszenia, hamulców i świateł, wg czynności określonych w przepisach Ministerstwa Infrastruktury. W ramach badania technicznego okresowego pojazdów o DMC do 3,5 t. możemy sprawdzić nieodpłatnie również stan amortyzatorów.

Stacja jest usytuowana w sąsiedztwie Stacji Obsługi Samochodów, gdzie bez problemu można usunąć większość wykrytych w trakcie badania diagnostycznego usterek.Na terenie przedsiębiorstwa znajduje się również Stacja Paliw, gdzie po bardzo atrakcyjnych cenach nabyć można auto gaz, a także oleje silnikowe, przekładniowe płyn chłodniczy. Nasza Stacja Kontroli gwarantuje wysoką jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców z dziedziny mechaniki pojazdowej i diagnostyki, zarówno samochodów osobowych, jak i autobusów oraz samochodów ciężarowych. Służą oni zawsze fachową radą i pomocą. Mając na uwadze jakość świadczonych usług, badania techniczne pojazdów wykonujemy na sprzęcie renomowanej firmy MACHA. Dysponujemy nowoczesnym pomieszczeniem diagnostycznym, wyposażonym min. w urządzenie GTL Truck, GTL Laser do sprawdzenia geometrii zawieszeń pojazdów. Sprawność amortyzatorów badamy sprzętem firmy UNIMETAL. Naszą dewizą jest profesjonalna, szybka i sprawna obsługa Klientów. Pragniemy, by każdy był usatysfakcjonowany naszymi usługami i z chęcią odwiedził nas ponownie. Z naszej oferty korzysta już wielu Klientów indywidualnych oraz instytucji i przedsiębiorstw prywatnych i państwowych z naszego regionu, jak również z sąsiednich województw.

Lokalizacja

ul. Legionów 54 43-300 Bielsko-Biała

tel. 662 276 964

e-mail: stacjakontroli@komunikacjabeskidzka.pl

Stacja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 do 17:30
W soboty czynna od 7:00 do 14:30