Komunikacja publiczna w ramach Beskidzkiego Związku Powiatowo Gminnego

Biuro Usług Turystycznych

Katalog 2022

Pobierz katalog tutajChorwacja Hotel Adria *** Biograd na MoruPustkowo Hotel ZEM Tourist
Ustronie Morskie Dom Wczasowy Dworzysko

Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik
Zapisy przyjmujemy od 21.02.2022 osobiście w biurze przy ul. Warszawskiej 7 lub drogą mailową na but@komunikacjabeskidzka.pl (wówczas prosimy o podanie danych osób wyjeżdżających tj. imię i nazwisko, pesel i adres)”


Zapisy na wycieczki przyjmujemy od 01.03.2022 osobiście w biurze przy ul. Warszawskiej 7 lub drogą mailową na but@komunikacjabeskidzka.pl (wówczas prosimy o podanie danych osób wyjeżdżających tj. imię i nazwisko, pesel i adres)”


Wycieczki jednodniowe 2022 w formie tabelarycznejWycieczki kilkudniowe 2022 w formie tabelarycznejProgramy wycieczek dostępne do pobrania  tutaj.

Biuro Usług Turystycznych Komunikacja Beskidzka S.A. jest prężnie działającym Biurem Turystycznym powstałym w 2000 roku z myślą o rosnącym zainteresowaniu naszych klientów turystyką i podróżowaniem. Z roku na rok cieszymy się coraz większą popularnością co jest najlepszym dowodem jakości i atrakcyjności naszych usług. Posiadamy szeroką gamę wycieczek w najciekawsze miejsca w kraju i za granicą. Co roku staramy się poszerzać ofertę o nowe ciekawe kierunki turystyczne.

W naszej ofercie znajdują się: wycieczki jednodniowe krajowe i zagraniczne wycieczki kilkudniowe objazdowo-pobytoweł wycieczki szkolne oraz integracyjne dla klientów instytucjonalnych wczasy wyjazdy na baseny termalne

Siedziba biura

ul. Warszawska 7

43-300 Bielsko-Biała

tel./fax: +48 33 816 96 44

e-mail: but@komunikacjabeskidzka.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30