Komunikacja publiczna w ramach Beskidzkiego Związku Powiatowo Gminnego

Biuro Usług Turystycznych

Szprzedaż oferty turystycznej zaczynamy od dnia
02.03.2020


Sprzedaż drogą mailową od dnia
10.03.2020
wszystkie zgłoszenia przesłane droga mailową przed tym terminem rozpatrywane będą nie wcześniej niż po 10.03.2020


Informujemy naszych klientów, że przy płatnościach online wystawiane są paragony fiskalne. Można je odebrać w przypadku imprez turystycznych w Biurze Usług Turystycznych w Bielsku-Białej przy ulicy Warszawskiej 7, natomiast w przypadku bez biletowych przejazdów w Kasie Głównej Spółki w Bielsku-Białej przy ulicy Legionów 54 w godzinach otwarcia.


Serdecznie zapraszamy

Biuro Usług Turystycznych Komunikacja Beskidzka S.A. jest prężnie działającym Biurem Turystycznym powstałym w 2000 roku z myślą o rosnącym zainteresowaniu naszych klientów turystyką i podróżowaniem. Z roku na rok cieszymy się coraz większą popularnością co jest najlepszym dowodem jakości i atrakcyjności naszych usług. Posiadamy szeroką gamę wycieczek w najciekawsze miejsca w kraju i za granicą. Co roku staramy się poszerzać ofertę o nowe ciekawe kierunki turystyczne.

W naszej ofercie znajdują się:
wycieczki jednodniowe krajowe i zagraniczne wycieczki kilkudniowe objazdowo-pobytoweł wycieczki szkolne oraz integracyjne dla klientów instytucjonalnych wczasy wyjazdy na baseny termalne

Siedziba biura

ul. Warszawska 7 43-300 Bielsko-Biała

tel./fax: +48 33 816 96 44

e-mail: but@komunikacjabeskidzka.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30