Komunikacja publiczna w ramach Beskidzkiego Związku Powiatowo Gminnego

Komunikacja Beskidzka – moBILET od 1 listopada 2023

ŁATWIEJ, SZYBCIEJ, PRZEZ KOMÓRKĘ czyli Komunikacja Beskidzka SA jedzie z moBILET ???

Już od 1 listopada nasi pasażerowie, będą mogli skorzystać z nowej, dodatkowej formy zakupu biletów komunikacji podmiejskiej.
? Od tego dnia w całym Powiat Bielski oraz w obsługiwanych gminach przewoźnik uruchomi zupełnie nowy i innowacyjny system moBILET…
? moBILET stanowi wygodną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego zakupu biletów komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej (zarówno jednoprzejazdowych jak i dobowych)
? moBILET daje możliwość zakupu biletu zawsze i wszędzie (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem swojego telefonu)
? moBILET jest dostępny we wszystkich sieciach komórkowych, zarówno dla numerów z abonamentem jak i na kartę…
? Wszystko czego potrzebuje użytkownik, to telefon komórkowy z zainstalowaną bezpłatną aplikacją oraz dostępem do internetu.
? Aby korzystać z moBILET należy pobrać aplikację z dedykowanego Sklepu Play, App Store lub App Gallery.
? Podczas pierwszego uruchomienia konieczne jest przeprowadzenie szybkiej rejestracji, doładowanie konta dowolną kwotą lub dodanie karty płatniczej.
? Dzięki intuicyjnej obsłudze, zakup jest bardzo prosty. W celu skasowania biletu Komunikacji Beskidzkiej, przed wejściem do pojazdu uruchamiamy w telefonie aplikację, wybieramy miasto, rodzaj biletu i potwierdzamy zakup.
? Po zatwierdzeniu wybranego biletu system łączy się z serwerem za pomocą internetu, a my otrzymujemy bilet, który w razie potrzeby należy pokazać kontrolerowi.
? Za zakup biletów Komunikacji Beskidzkiej, moBILET nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, a jedyny koszt to cena biletu.
? w najbliższym czasie moBILET będzie można także kupić bezpośrednio w mobilnej aplikacji bankowej, w takich bankach jakich: PKO Bank Polski, Santander Bank Polska, Millennium Bank, Alior Bank, ING Bank Śląski, BNP Paribas oraz Velo Bank.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.mobilet.pl