Komunikacja publiczna w ramach Beskidzkiego Związku Powiatowo Gminnego

Wspólna konferencja prasowa Komunikacji Beskidzkiej/PKS oraz portalu e-podróżnik…

O zakupie czterech Solarisów Urbino 12, które już w tym miesiącu będą woziły naszych pasażerów w komunikacji podmiejskiej, o nowej numeracji linii autobusowych, a także o zakupie biletu z EM-Kartą przez internet rozmawialiśmy dziś z przedstawicielami mediów lokalnych i regionalnych… ??✒️???

W poniedziałek, 3 lutego br. odbyła się konferencja prasowa z udziałem Przewodniczącego Beskidzkiego Związku Powiatowo Gminnego – Radosława Ostałkiewicza, Dyrektora ds. sprzedaży portalu e-podróżnik – Rafała Stąsiek, Prezesa PKS w Bielsku-Białej S.A – Marka Małachy oraz Wiceprezesa PKS – Pawła Sadzy.

Tematem przewodnim konferencji była kampania informacyjna portalu e-podróżnik, który zachęca pasażerów do zakupu biletu z EM-kartą przez internet. Można to zrobić zarówno za pośrednictwem tej platformy, jak i przez stronę internetową PKS-u (www.pks-bielsko.pl).

Spotkanie z dziennikarzami było również okazją do przekazania bieżących informacji z codziennej działalności Komunikacji Beskidzkiej/ PKS w Bielsku-Białej. Cały czas staramy się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów. Dlatego zakupiliśmy cztery autobusy Solaris Urbino 12 z 2007 r. (do tej opory jeździły w Niemczech), które w lutym wyjadą na drogi Bielska-Białej i powiatu bielskiego. A w maju 2020 roku tabor Komunikacji Beskidzkiej wzbogaci się o 13 nowoczesnych autobusów marki Solaris – mówił na zakończenie konferencji Wiceprezes PKS Paweł Sadza.